Přidáno 1 week ago

Elektrikář - Vyhláška 50/1978 Sb.

LokalitaStředočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2019-03-14

OborEngineering and Technical

Pro našeho klienta v okrese Nymburk, hledáme vhodné uchazeče na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:
  • Elektromontáž speciálních strojů určených pro tažení, splétání a slaňování drátů z připravených dílců
  • Kontrola a testování vyráběných strojů
  • Uvádění stroje do provozu u zákazníků po celém světě
  • Cestování po světě cca. 40% pracovní doby

Nabízíme:
  • Práce v jednosměnném provozu
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Závodní stravování
  • 22 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Možnost procestovat svět!

Požadujeme:
  • Min.SŠ vzdělání v oboru
  • Schopnost číst výkresovou dokumentaci
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni !!
  • Ochota cestovat po celém světě
  • Zkušenost s elektromontáží strojů, testování strojů a uvádění strojů do provozu u externích zákazníků

Zaujala Vás pozice? V tom případě mne neváhejte kontaktovat!
denisa.ticha@adecco.com    +420 734 444 938
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000AgcMpUAJ

Nedávno navštívené pozice

  • Ústecký kraj
  • Specialist
  • Plzeňský kraj