Přidáno 1 month ago

Operátor-Montaž hraček HPP, 2směnný provoz až 150,-/hod

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceStaff

Datum2019-03-28

OborManufacturing and Production

Jste hravý typ člověka? Baví Vás kompletovat/montovat?
Hledáte jednoduchou práci ve společnosti, která si svých zaměstnanců váží? Nechcete pracovat v noci? Nevadí Vám práce ve stoje? Chcete vidět po své směně nějaký výsledek? Pojďte nastoupit do společnosti rodinného charakteru, kde budete kompletovat hračky.
Náplň práce:
* montáž plastových dílů
* práce ve stoje
* manipulace s produkty
* úklid na pracovišti
Informace:
* nástup dle DOMLUVY
* práce na HPP
* místo výkonu práce: Plzeň
* zajímavé finanční ohodnocení až 150 Kč/hod. (fixní mzda 109Kč +variabilní složka po zaučení(zkušební době) 22Kč/hod. + výkonnostní bonus 0-15Kč/hod. ) + DOCHÁZKOVÝ BONUS 1.000Kč (odpracován fond pracovní doby měsíce) + zákonné příplatky
* dvousměnný provoz (ranní 6-14; odpolední 14-22)
* výborná dopravní dostupnost – MHD
* práce ve stabilní mezinárodní společnosti RODINNÉHO CHARAKTERU
* 5 týdnů dovolené
* stravenky v hodnotě 70Kč
* práce v čistém prostředí
Požadavky:
* manuální zručnost (síla v rukách na zacvaknutí plastových dílů)
* spolehlivost, samostatnost
* zodpovědnost, ochota se učit novým věcem
Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Otýlie Beníškové 12, Plzeň, 301 00).
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000AgcSeUAJ

Nedávno navštívené pozice

  • Jihočeský kraj
  • Specialist
  • Hlavní město Praha