Přidáno 1 month ago

Skladník s VZV, Hranice, přímo pod kmen

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceSpecialist

Datum2019-04-02

OborManufacturing and Production

Pro našeho významného klienta se sídlem v Hranicích hledáme spolehlivé a zodpovědné zaměstnance na pozici skladník.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.
VÍKENDY VOLNÉ.
BEZ NOČNÍCH SMĚN.
VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY.
NABÍZÍME:
práci ve stabilní mezinárodní společnosti zaměstnání v kmenovém stavu příspěvek na stravování příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní či životní pojištění, jazykové kurzy 25 dní dovolené ranní směny, výhledově přechod na ranní a odpolední směny
NÁPLŇ PRÁCE:
nakládka, příjem, vykládka materiálu, zásobování výrobních linek materiálem provádění veškerých skladových operací práce na PC a se skladovými systémy obsluha VZV
  • POŽADUJEME:

  • min. SOU/SŠ v technickém oboru
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • zkušenosti s řízením VZV, platný průkaz VZV podmínkou
  • uživatelská znalost PC
  • manuální zručnost, fyzická zdatnost, pečlivost, samostatnost, trestní bezúhonnost

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: 739 580 634.
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000AgcX3UAJ