Přidáno 1 month ago

OPERÁTOR STROJE, 1směn.provoz KMENOVÝ STAV Plzeň

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceStaff

Datum2019-04-01

OborManufacturing and Production

Chcete být spokojený v zaměstnání a zároveň mít energii na svůj osobní život?
Nastartujte kariéru v menší společnosti sídlící v Plzni! Jistota stabilního zaměstnání v přátelském kolektivu rodinného charakteru. Práce v 1směnném provozu, mzda v rozmezí 18.000-24.000 Kč/měs.
Hledáme pracovníky do společnosti zabývající se výrobou produktů do automobilového průmyslu na pozici Operátor Stroje
Náplň práce:
* obsluha stroje, kontrola produktů
* sériová výroba několika různých dílů
* práce u strojů a lisu
Informace:
* nástup možný CO NEJDŘÍVE či DOHODOU
* nástup do KMENOVÉHO STAVU
* místo výkonu práce: PLZEŇ
* nástupní mzda v rozmezí 18.000Kč - 24.000 Kč/měs. (nástupní mzda 18.000Kč (po prokázání dovedností navýšená mzda na 20.000Kč/měs.) + příplatek po zaučení až 4.000Kč/měs.
* 1směnný provoz (výhledově i možnost 2směnného provozu)
* stravenky 60Kč
* stabilní zaměstnání v menší firmě (cca 15 pracovníků)- převážně český kolektiv
* práce vhodnější pro muže
* občerstvení zdarma (káva, čaj)
* práce na dobu určitou s možností prodloužení po roce
* dovolená 4 týdny (nařízená - týden v srpnu a mezi Vánočními svátky) +2 sick days
Požadavky:
* praxi ve výrobní společnosti (výhodou)
* spolehlivost, pracovitost, pečlivost
* odolnost vůči stresu
* 100% docházku
Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Otýlie Beníškové 12, Plzeň, 301 00).
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Aguk5UAB

Nedávno navštívené pozice

  • Hlavní město Praha
  • Manager