Přidáno 1 month ago

BANKOVNÍ PORADCE

LokalitaHlavní město Praha

PoziceSpecialist

Datum2019-09-16

OborBanking and Insurance

Pro našeho klienta, jednu z nejzajímavějších tuzemských bank, hledáme vhodné kandidáty, kteří chtějí vstoupit do bankovního sektoru. Jedná se o juniorní pozici, kde dostanete prostor se vše naučit a možnost kariérního růstu. Je důležité, aby Vás bavila komunikace, finanční odvětví a měli jste prozákaznický přístup.

Nabízíme:
•Více než 30 dní volna: 25 dní dovolené, 3 sick days a 2 další dny navíc + volno na vánoční nákupy (to je více než 6 týdnů placené dovolené)
•Na zahnání hladu během směny dostanete stravenky v hodnotě 100 Kč.
•Provedeme Vás širokou škálou školení a workshopů.
•Dostanete velmi motivující platové ohodnocení. Náš bonusový systém nemá strop, takže je skutečně na Vás, kolik si vyděláte. Není výjimkou, že bonus dosahuje 100 % fixní mzdy, který rozhodně není díky tomu o nic menší.
•Možnost uplatnit svoji kreativitu a vlastní nápady, na kterých si zakládáme.
•Získáte u nás špičkovou praxi v bankovnictví.

Pracovní náplň:
•Komunikace se stávajícími i novými klienty banky, zjišťování potřeb klientů a prodej vhodných bankovních produktů
•K práci bankéře patří vedle přímé komunikace s klienty také emailová a telefonická komunikace.

Kvalifikační požadavky:
•Pozitivní přístup k práci, umět přijmout zpětnou vazbu a chuť učit se novým věcem.
•Komunikační dovednosti, nebát se oslovit klienta a umět naslouchat jeho potřebám.
•Uživatelskou znalost práce na počítači a umění se jakkoliv domluvit anglicky s kýmkoliv, kdo nerozumí česky.
•Min. středoškolské vzdělání a čistý trestní rejstřík

Pro pokračování v procesu a více informací dejte prosím ODPOVĚDĚT

Kontakt:
Adecco spol. s r.o.
Zuzana Holubová
Email: zuzana.holubova@adecco.com
Telefon: 734 444 901
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000HvpptUAB

Nedávno navštívené pozice

  • Jihočeský kraj
  • Specialist
  • Královéhradecký kraj