Přidáno 1 month ago

OSOBNÍ BANKÉŘ

LokalitaHlavní město Praha

PoziceSpecialist

Datum2020-02-20

OborBanking and Insurance

Pro našeho klienta, jednu z nejzajímavějších a nejmodernějších mezinárodních bank, hledáme vhodné kandidáty, kteří chtějí vstoupit do bankovního sektoru. Jedná se o juniorní pozice, kde dostanete prostor se vše naučit a možnost kariérního růstu. Dále je tato pozice zaměřená především na kandidáty, kteří preferují moderní přístup zaměstnavatele a design pracoviště. Je důležité, aby Vás bavila komunikace, finanční odvětví a měli jste prozákaznický přístup.

Nabízíme:
•    28 dní dovolené, po 2 letech 30 dní dovolené
•    Stravenky v hodnotě 100 Kč, firma hradí 74%
•    Flexipassy - po zkušební době 1000 Kč za kvartál
•    Příspěvky na dovolenou a osobní rozvoj
•    Občerstvení v kanceláři
•    Společenské a sportovní akce, firemní víkendy
•    Zvýhodněné firemní produkty
•    Příspěvek na penzijní a životní pojištění
•    Odborná školení
•    Výraznou podporu profesního růstu
•    Akční a velmi příjemný kolektiv

Pracovní náplň:
•    Zejména telefonický, ale i osobní kontakt s klienty společnosti
•    Konzultace a poskytování informací o produktech
•    Prodej produktů
•    Příprava a sestavování konkrétní nabídky produktů dle potřeb klienta
•    Aktualizace a ověřování dat
•    Získávání podkladů k uzavření smlouvy o poskytnutí produktu

Kvalifikační požadavky:
•    min. SŠ vzdělání s maturitou (ekonomické zaměření výhodou)
•    Dobré komunikační a prodejní dovednosti (praxe v oblasti prodeje výhodou)
•    Základní znalosti finančního trhu a zájem o obor
•    Umění zaujmout, navázat pozitivní vztah s klientem
•    Reprezentativní vzhled a příjemné profesionální vystupování
•    Zapálení pro práci a pozitivní přístup ke změnám
•    Schopnost navrhovat řešení dle individuálních požadavků a možností klienta

Pro pokračování v procesu a více informací dejte prosím ODPOVĚDĚT

Kontakt:
Adecco spol. s r.o.
Zuzana Holubová
Email: zuzana.holubova@adecco.com
Telefon: 734 444 901
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000HvptvUAB