Přidáno 2 months ago

PŘÍPRAVÁŘ BAREV

LokalitaOlomoucký kraj

PoziceSpecialist

Datum2019-01-23

OborManufacturing and Production

HLAVNÍ POSLÁNÍ POZICE:
Hlavní odpovědnost na této pozici bude příprava lakování v rámci nové lakovací linky, kontrola technických parametrů mísící místnosti.
- Zástup za směnového mistra / operátora A v případě jeho absence.

NÁPLŇ POZICE:
- Udržování minimálního stavu zásob v rámci mísící místnosti.
- Komunikace s oddělením logistiky při objednávání barev a rozpouštědel
- Příprava procesu lakování a definování standardů (například příprava viskozity)
- Dodržování standard TPM v rámci procesu lakování
- Zajistit průběh lakování a dodržování standardů čištění.
- Odvoz nádob z rozpouštědel z mísící místnosti.
- Porovnávání norem s technickými parametry mycí linky.
- V případě nestastandardů či odchylek eskalujete vše na směnového mistra / Operátora A.
- Výměna separačních systémů a filtrů.

POŽADAVKY:
- SŠ vzdělání technického směru,ideálně zaměření na chemii
- Požadujeme uživatelskou znalost PC (nástroje MS Office samozřejmostí) pro denní využití.

NABÍZÍME:
- Nové technologie, vysokou míru automatizace
- možnost naučit se novým věcem a pracovat s novými technologiemi
- mzdu odpovídající Vašim zkušenostem a znalostem
- zázemí zahraniční společnosti, přátelské prostředí
- zkrácená pracovní doba na 7,5 hod.
- jazykové vzdělávání
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- flexipasy
- zajištěná autobusová doprava na trase Přerov - Prostějov
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000JRvIxUAL

Nedávno navštívené pozice

  • Hlavní město Praha
  • Staff
  • Jihočeský kraj
  • Specialist