Přidáno 1 month ago

Technik kvality Ostrava Hrabová, přímo pod kmen

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceSpecialist

Datum2019-02-08

OborQuality

Pro nově vznikající závod výrobní společnosti se sídlem v Ostravě hledáme technicky zdatné, flexibilní a spolehlivé zaměstnance na pozici: Technik kvality.

ZAMĚSTNÁNÍ DO KMENE SPOLEČNOSTI.
NABÍZÍME:
  • perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující nadnárodní společnosti
  • čisté a moderní pracovní prostředí
  • firemní kulturu založenou na otevřenosti a neformálních vztazích
  • odpovídající platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • zaměstnání v kmenovém stavu
  • 3 směnný provoz

NÁPLŇ PRÁCE:
  • kontrola dodržování pracovních postupů výrobního procesu, kontrola a schvalování prvních vzorků na jednotlivých operacích
  • řešení interních neshod výrobku dle platných standardů společnosti
  • evidence záznamů o jakosti
  • využívání SW nástrojů pro podporu kvality a dalších nástrojů kvality (5S)
  • dodržování standardů kvality procesů, při zjištění odchylek od standardu kvality zajištění nezbytných kroků k nápravě

POŽADUJEME:
  • min. SOU/SŠ v technickém oboru
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • uživatelská znalost MS Office, anglický jazyk - výhodou
  • znalost technické dokumentace
  • znalost nástrojů kvality (5S, statistické metody…), orientace v ISO normách
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu lucia.pakancova@adecco.com, tel.: 739 580 634.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000JSEGsUAP