Přidáno 2 months ago

IT ANALYTIK

LokalitaKrálovéhradecký kraj

PoziceSpecialist

Datum2019-02-11

OborIT and Telecommunications

IT ANALYTIK

Pro našeho klienta, výrobní společnost v okrese Rychnov nad Kněžnou, hledáme vhodné kandidáty na pozici
IT ANALYTIK
Požadujeme:
• min. 3 roky praxe v oblasti IT, ideálně ve výrobní společnosti
• znalost anglického jazyka na úrovni min. B1
• tvorba Shell programování

• znalost SQL
• základní znalost databází (Informix, MSSQL)
• znalost MS Reporting a integračních služeb
• porozumění principům ERP systémů výhodou
• zodpovědný přístup, analytické a systematické myšlení

Náplň práce:

• podpora softwarových aplikací společnosti
• řešení IT problémů a prováděná jejich analýz

• spolupráce s programátory na odstranění problémů
  • spolupráce při vývoji a nasazování aplikačních řešení
  • zajišťování funkčnosti, správy a kontroly systémů/aplikací

    Nabízíme:

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • stabilní práce v úspěšné společnosti
  • hlavní pracovní poměr
  • možnost profesního vzdělávání
  • široká škála firemních benefitů
  • nástup lze ihned

Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000JSGc0UAH