Přidáno 5 months ago

Elektronik senior

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2019-02-13

OborEngineering and Technical

ODVĚTVÍ:            technika
LOKALITA:           Plzeň - sever
NÁSTUP:             dle domluvy
NÁPLŇ PRÁCE:
-    Navrhování, vytváření, programování a údržba elektronických testovacích zařízení (zkouška obvodu, funkční testy)
-    Analýza poruch elektronických modulů
-    Údržba a zdokonalování elektronických výrobních zařízení (PLC, Raspberry-PC, Barcode, RFID-Scannery)
-    Zastupování vedoucího oddělení, delegování úkolů kolegům
POŽADAVKY:
-    SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektrotechnika, elektronika
-    Praxe na obdobné pozici nebo VŠ v oboru podmínkou
-    Komunikativní znalost AJ nebo NJ nutná
-    Vyhláška 50 § 5 a vyšší výhodou
-    Znalosti programování výhodou
-    Samostatnost, aktivní přístup, technickou zdatnost
-    ŘP sk. B
NABÍZÍME:
-    Uplatnění na zodpovědné pozici ve stabilní zahraniční společnosti
-    Možnost odborného růstu a osobního rozvoje
-    Odpovídající mzdové ohodnocení závislé na zkušenostech
-    Letní a vánoční prémie
-    5 týdnů dovolené
-    Stravenky, občerstvení na pracovišti
-    Příspěvek na penzijní připojištění
-    Individuální jazykové kurzy přímo ve firmě
-    Možnost dalšího vzdělávání
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000JSH0QUAX

Nedávno navštívené pozice

  • Hlavní město Praha
  • Specialist
  • Jihočeský kraj