Přidáno 1 month ago

Manager logistiky

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceManager

Datum2019-05-22

OborTransportation and Logistics

NÁPLŇ PRÁCE:
-     Zodpovědnost za organizaci činností oddělení logistiky
-     Jednání s klíčovými dodavateli a zákazníky v oblasti nastavení logistických procesů a dodacích podmínek, hodnocení klíčových dodavatelů
-     Řešení logistických problémů u zákazníků a dodavatelů
-     Podíl na strategickém rozhodování, monitoring kpi oddělení logistiky
-     Zodpovědnost za inventarizaci a optimální výši skladových zásob
-     Tvorba a optimalizace logistických konceptů, odpovědnost za logistické toky
-     Tvorba příslušné dokumentace v rámci řízení logistických procesů
-     Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků oddělení
-     Úzká spolupráce s výrobním úsekem
POŽADUJEME:
-     SŠ/VŠ vzdělání
-     Min. 3 roky praxe na obdobné pozici (manažerské dovednosti) ideálně z výrobní společnosti v oblasti automotive
-     Znalost logistických procesů
-     Pokročilá znalost MS Office, zkušenost se skladovými programy, odborné znalosti v oblasti IT/IS logistiky (př. SAP key user) výhodou
-     Výborná znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou
-     Proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
-     Výborné organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
-     Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
NABÍZÍME:
-     Zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí
-     Atraktivní finanční podmínky
-     Osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
-     5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity
KONTAKT: monika.zahradnikova@adecco.com, tel: 725 817 242
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000JSHFhUAP

Nedávno navštívené pozice

  • Královéhradecký kraj
  • Specialist
  • Jihomoravský kraj