Přidáno 1 week ago

Výrobní analytik

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2019-02-11

OborManufacturing and Production

ODVĚTVÍ:            výroba
LOKALITA:           Tachovsko
NÁSTUP:              ihned nebo dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
- Budete se podílet na: analýze plnění výrobního plánu, pracovišť a identifikaci ztrátových časů, výrobních procesů a materiálových toků
- Identifikovat ztráty a plýtvání
- Navrhovat nové postupy s cílem zlepšit a udržovat efektivitu práce lidí a využití strojů
- Zpracovávat časové studie (měření normočasů)
- Vypomáhat při zpracování příslušné výrobní dokumentace a tvorbě layoutů pracovišť
- Spolupráce s vedením výroby, technology, mistry a kvalitáři
POŽADUJEME:
- Vzdělání v technickém oboru velkou výhodou
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Budete mít předchozí zkušenost s obdobnou pracovní náplní
- Schopnost využívat standardní software na pokročilé úrovni (zejména MS Excel, MS PowerPoint)
- Schopnost pracovat na základě stanovených cílů a přizpůsobovat se rychle se měnícímu se prostředí
- Výhodou bude umět číst výkresy a orientovat se v technické dokumentaci
NABÍZÍME:
- Zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí
- Atraktivní finanční podmínky
- Osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity
KONTAKT: monika.zahradnikova@adecco.com, tel: 725 817 242
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000JSHGfUAP

Nedávno navštívené pozice

  • Plzeňský kraj
  • Specialist
  • Hlavní město Praha