Přidáno 4 months ago

Tendering Engineer

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2019-03-11

OborEngineering and Technical

NÁPLŇ PRÁCE:
-    Kompletní zpracování konečných nabídek v útvaru Tendering včetně schvalovacího dokumentu – firemní dokument pro kompletní zpracování nabídky (TAF) – ceny práce, materiálu, všechny náklady, technické specifikace, servis apod.
-    Komunikace s příslušnými útvary, které vstupují do nabídkového procesu – výroba, technologie, kvalita, engineering, nákup
-    Udržování zákaznické spokojenosti
-    Příprava dokumentace pro projektový management (cenové kalkulace apod.)
POŽADAVKY:
-    SŠ/VŠ technického směru podmínkou
-    Dobrá komunikativní znalost AJ nutností
-    Praxe na obdobné pozici
-    Orientace v technické dokumentaci
-    Komunikační dovednosti, logické uvažování, spolehlivost, samostatnost
-    Uživatelská schopnost práce na PC
NABÍDKA:
-    Uplatnění na zajímavé pozici v nadnárodní společnosti
-    Náborový příspěvek 50 000,- Kč
-    Odpovídající základní mzda + prémie
-    Kvalitní zaškolení na danou pozici, možnost odborného růstu
-    Pracovní doba 7,5 hodiny denně
-    Příspěvek na penzijní připojištění
-    Závodní stravování
-    Výuka angličtiny
-    5 týdnů dovolené
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel.: 721 260 396
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000JSHPLUA5