Přidáno 2 weeks ago

Údržbář - 1 směna

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2019-06-07

OborManufacturing and Production

NÁPLŇ PRÁCE:
•    kontrola a údržba stacionárních vzduchových kompresorů
•    údržba budovy, instalace a oprava zařízení
•    údržba vysokozdvižných vozíků
•    údržba strojů včetně pravidelného doplňování oleje
•    údržba a obnova vzduchových hadic
•    pravidelný servis nýtovacích pistolí a pistolí na lisování matek
•    provádění drobných zámečnických prací (řezání, vrtání a broušení)
•    provádění drobných mechanických oprav elektronářadí
•    instalace a stěhování regálových systémů, strojů a zařízení
•    spolupráce s externími poskytovateli služeb

NABÍZÍME:
•    nástup možný CO NEJDŘÍVE či DOHODOU
•    místo výkonu práce: Nýřany
•    motivační mzdové ohodnocení
•    příspěvek na stravování
•    práci ve stabilní uznávané společnosti
•    1 směnný provoz (možnost pracovat na přesčasy)
•    práce ve stabilní společnosti
•    5 týdnů dovolené + 4 sickdays
•    rozmanité firemní benefity (penzijní pojištění, flexi pasy, docházkový bonus 1500,-/měsíc, jazykové kurzy, odměny za docházku a dobrou práci)
•    NÁSTUP DO KMENOVÉHO STAVU

POŽADUJEME:
•    praxe na obdobné pozici min. 2 roky
•    zkušenosti s VZV
•    pečlivost, svědomitost, zodpovědnost

Pokud máte o pozici zájem, zašlete prosím svůj životopis na e-mail jaroslav.spitalsky@adecco.com či vyplňte formulář pod inzerátem. Případně mě můžete kontaktovat na tel. čísle 602 535 437.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000KSKwIUAX