Přidáno 3 weeks ago

Technik kvality

LokalitaOlomoucký kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-03-12

OborManufacturing and Production

Náplň práce:
* plánování a kontrola požadavků kvality u nových a stávajících výrobků
* aktivní podílení se na procesu vývoje výrobků a jejich zavádění do výroby
* koordinace interních auditů a aktivní spoluúčast na auditech
* vyhodnocování a vyřizování zákaznických reklamací v součinnosti s ostatními odděleními, tvorba 8D reportů, sledování plnění nápravných opatření
Co požadujeme:
* VŠ technického směru
* praxi z oblasti průmyslové výroby
* aktivní znalost AJ ( tvorba 8D reportů, vyřizování reklamací, komunikace)
* znalost práce na PC, MS Office ( Excel, Word, Powerpoint )
* ochota cestovat do zahraničí v rozsahu cca 10% celkové pracovní náplně.
Co nabízíme:
* dovolenou 25 dnů
* kurzy angličtiny zdarma
* multiSport kartu za 400 Kč/měsíc
* neomezené volání a 4 GB za 295 Kč/měsíc
* příspěvek na penzijko 300 – 1 100 Kč/měsíc
* bezúročné půjčky na bydlení 50 000 Kč
* odměny pro dárce krve 500 – 3 500 Kč

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000KSuVAUA1