Přidáno 2 weeks ago

HR Manažer

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceManager

Datum2019-11-25

OborHuman Resources and Recruitment

HR Manažer

Pro naší společnost hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici HR Manažera/manažerky.  Pokud jste proaktivní, baví Vás nastavovat procesy, zastřešovat veškerou agendu v rámci HR a využívat cizí jazyk pak jste možná ten, koho hledáme!
Co Vás čeká:
- Zajišťování souladu mezi řízením lidských zdrojů a cíli společnosti
- Příprava a implementace opatření ke zlepšení práce se zaměstnanci, s organizací zaměstnanosti ve společnosti a ke zvyšování produktivity
- Zodpovědnost za přípravu a kontrolu čerpání HR budgetu
- Komunikace s liniovými manažery a jejich podpora při hodnocení a odměňování zaměstnanců
- Metodické a administrativně technické zajištění poskytování personálních služeb v oblasti adaptace, tréninku a vzdělávání zaměstnanců
- Spolupráce na tvorbě a implementaci personální strategie společnosti
- Poskytování pracovněprávního a metodického poradenství
Co Vám nabízíme:
- 13. a 14. plat
- stravenky
- sick days + osobní volno
- týden dovolené navíc
- jazykové kurzy
- možnost školení v zahraničí
- pružná pracovní doba
- možnost využití a zlepšení cizího jazyka
- možnost vlastního nastavení jednotlivých procesů a podílení se na chodu společnosti
Co je třeba pro tuto pozici:
- Angličtina nebo Němčina  plynulá ( komunikace se zahraničím)
- PC uživatelské
- zkušenost z výrobní, či auto motive společnosti
- znalost HR procesů

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000KSzJQUA1