Přidáno 4 months ago

Konstruktér leteckých interiérů

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2019-08-08

OborEngineering and Technical

Náplň práce:
• návrh a vývoj leteckých interiérů
• tvorba výrobní a ostatní technické dokumentace
• vytvoření technické specifikace výrobku
• vyřízení požadavků na změny
• vývoj výrobku i technologií, optimalizace produktu
• podpora certifikace
Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na konstruování
• znalost tvorby technické dokumentace
• dobrá znalost práce na PC (MS Office)
• praktická znalost práce v 3D CAD systému, (Solid Works výhodou)
• znalost anglického jazyka slovem i písmem na komunikativní úrovni
• systémové myšlení, zájem učit se, samostatnost, schopnost týmové práce
Nabízíme:
• zajímavou práci na projektech pro letecký průmysl
• možnost spolupráce s výrobci letadel a leteckými společnostmi
• možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti
• prostor pro profesní růst v oblasti Designu, Materiálů a Technologií
• moderní pracovní prostředí, mladý dynamický kolektiv
• jazykové a odborné vzdělávání
• podnikové stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na dojíždění, bonusový systém Kafetéria aj.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000KTMTnUAP

Nedávno navštívené pozice

  • Olomoucký kraj
  • Specialist
  • Hlavní město Praha
  • Moravskoslezský kraj