Přidáno 1 week ago

Mistr výroby v automotive

LokalitaLiberecký kraj

PoziceSpecialist

Datum2019-08-13

OborManufacturing and Production

Pro mezinárodní společnost působící v oblasti výroby interiérových dílů pro automobilový průmysl, hledáme zkušené kandidáty na pozici
MISTR VÝROBY

Co vás čeká

organizace a plánování směn a činností na daném výrobním úseku
vedení směny v třísměnném provozu, tj. odpovědnost za chod směny, kvalitu výroby a dodržování výrobního plánu
vyhodnocování základních ukazatelů výkonnosti a efektivity daného výrobního úseku
kontrola docházky, motivace a hodnocení pracovníků
řešení problémů ve výrobě, odstraňování příčin a hledání opatření
zajištění pořádku na pracovišti a dohled nad dodržováním pravidel BOZP, zajištění pracovních pomůcek a zácviku/školení zaměstnanců
spolupráce s oddělením plánování výroby, kvality, technologie

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou
základní znalost Zákoníku práce pro oblast svěřené práce
orientační znalost plánování výroby
znalost a schopnost vyhodnotit základní výrobní ukazatele
pokročilá znalost pravidel a předpisů v oblasti BOZP a PO
zkušenosti s metodikou 5S, Lean, Kaizen, Kanban
uživatelská znalost MS Office
schopnost vést tým a motivovat
organizační dovednosti, flexibilita, logické myšlení
proaktivní přístup
řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Co vám můžeme nabídnout

zázemí stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti se zahraniční účastí
odpovídající finanční ohodnocení
příjemné pracovní prostředí v moderních prostorech
možnost dalšího odborného vzdělávání
5 týdnů dovolené
13. a 14.plat
příspěvek na stravování
jazykové kurzy
práce ve 3 směnném provozu
místo výkonu práce: Česká Lípa
Pro více informací mne prosím kontaktujte na
Lenka Řezníčková
ADECCO spol. s r.o.
Velká Hradební 3385/9 | 400 01 Ústí nad Labem | Czech Republic
M: +420 724 373 688
T: +420 475 210 547
E: lenka.reznickova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000KTPrsUAH

Nedávno navštívené pozice

  • Hlavní město Praha
  • Specialist
  • Jihočeský kraj