Přidáno 2 weeks ago

Accounts Receivable (AR)

LokalitaHlavní město Praha

PoziceSpecialist

Datum2019-09-04

OborFinance and Accounting

Accounts Receivable

Pro našeho významného klienta hledáme kolegu/kolegyni do finančního oddělení na pozici Accounts Receivable s angličtinou.

Náplň práce

Zajímavá role ve finančním oddělení.
Tvorba zápočtů
Alokace plateb
 Včasné a přesné zaúčtování přijatých/odchozích plateb a vyřešení případných nesrovnalostí v procesu identifikace plateb
Spravování a kontrola plateb, procesování šeků, kurzových rozdílů a jiných platebních dokumentů v podnikovém systému AXAPTA/SAP
Komunikaci s interními zákazníky a kolegy z různých oddělení a zemí

Koho hledáme?

- Zkušenosti na pozici Accounts Receivable (AR)
- Zkušenosti s programem SAP velkou výhodou
- Angličtina (středně pokročilá B2)
- Excel - pokročilá znalost (vlookup, kontingenční tabulky....)
- Pozitivně naladěného člověka, který zapadne do týmu :-)

Benefity:

5 týdnů dovolené,
Sick days
Jazykové vzdělávání
Stravenky
Multisport karta
Zázemí stabilní společnosti

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000KThoWUAT

Nedávno navštívené pozice

  • Moravskoslezský kraj
  • Specialist