Přidáno 1 week ago

Podnikový právník

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceSpecialist

Datum2019-09-06

OborLegal and Compliance

Do zahraniční firmy hledáme kolegu na pozici - podnikového právníka!
CO JE NÁPLŇ PRÁCE:
Zajištění fungování Compliance program, do kterého především spadá:

  • GDPR, ochrana osobních údajů
  • Interní audity
  • Monitoring legislativních změn
  • Identifikace rizik
  • Příprava a aktualizace interních předpisů společnosti
  • Školení zaměstnanců
  • Komunikace s orgány státní správy
  • Vyšetřování případných porušení pravidel a navrhování nápravních opatření

OČEKÁVÁME OD VÁS

  • Vysokoškolské vzdělání právního směru
  • Min. 2 roky praxe v právní oblasti
  • Dobrá orientace především v oblasti závazkového a soutěžního práva
  • Zkušenosti v oblasti GDPR, compliance nebo interních auditů výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Proaktivní přístup, schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Pečlivost, zodpovědnost a komunikativnost

NABÍZÍME VÁM
  • Práci u zaměstnavatele roku v ČR (ocenění 2012 - 2019).
  • Kariérní a osobní růst našich zaměstnanců je naší prioritou!
  • 5x ročně bonusy, které vám v součtu přidají 3 mzdy navíc!
  • Pružná pracovní doba a 5 dní dovolené navíc.
  • Přispíváme na penzijní a životní pojištění.
  • Zdarma služby firemního Centra zdraví - fitness, skupinové cvičení, fyzioterapie
  • Jazykové kurzy
  • Slevu na firemní vozy a zvýhodněnou nabídku mobilního operátora.

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000KTkNkUAL

Nedávno navštívené pozice

  • Jihočeský kraj
  • Specialist