Přidáno 2 months ago

Vedoucí útvaru tendering/Proposal manager

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceManager

Datum2019-05-15

OborEngineering and Technical

ODVĚTVÍ:    obchod/technika
LOKALITA:   Plzeň
NÁSTUP:     dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
-    Zodpovědnost za vedení nabídkového řízení (od přijetí poptávky po kontrolu nákupní objednávky a její odsouhlasení)
-    Vedení celého týmu, který bude vytvářet požadované cenové nabídky všech příslušných výrobků a služeb
-    Komunikace s obchodníky společnosti
-    Zodpovědnost za tým cca 10 lidí
POŽADAVKY:
-    VŠ vzdělání technického směru
-    Vice než 5 let praxe v tenderingové nebo obchodní oblasti
-    Zkušenosti s vysoutěženými projekty za více než 150 mil. Kč
-    Zkušenosti s CRM systémy
-    Čeština a obchodní angličtina na komunikativní úrovni nutností
-    Orientace na zákazníka
-    Inovativní a iniciativní přístup v rámci procesů.
NABÍZÍME:
-    Uplatnění na zajímavé pozici v nadnárodní společnosti
-    Odborný a kariérní růst
-    Náborový příspěvek 50 000,- Kč
-    Velmi dobré platové ohodnocení + prémie
-    Kvalitní zaškolení na danou pozici, možnost odborného růstu
-    Pracovní doba 7,5 hodiny denně
-    Příspěvek na penzijní připojištění
-    Závodní stravování
-    Výuka angličtiny
-    5 týdnů dovolené
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000LvovZUAR