Přidáno 5 days ago

PROJEKTOVÝ MANAŽER

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceManager

Datum2019-05-15

OborEngineering and Technical

ODVĚTVÍ:         strojírenství
LOKALITA:       Plzeň
NÁSTUP:          dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
-    Kompletní vedení projektů výroby od zajištění objednávky až po expedici k zákazníkovi
-    Zodpovědnost na průběh projektu
-    Organizace a kontrola aktivit spojených s projektem – výroba, inženýrské/konstrukční práce, nákup materiálu
-    Řízení kvality, nákladů a termínů projektu
-    Obchodní a technická jednání se zákazníky v tuzemsku i v zahraničí
-    Organizace souvisejících aktivit na stavbách
POŽADAVKY:
-    SŠ/VŠ vzdělání technického směru
-    Min. 2 roky praxe na obdobné pozici podmínkou
-    Zkušenosti s řízením projektů a se systémy pro řízení projektů nutností
-    AJ na pokročilé komunikativní úrovni nutní
-    Práce na PC (MS Office)
-    Aktivní přístup, velmi dobré organizační schopnosti a komunikativní dovednosti, orientace na cíl, schopnost týmové práce
NABÍZÍME:
-    Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
-    Kvalitní zaškolení na danou pozici
-    Možnost osobního rozvoje a růstu
-    Základní mzda + čtvrtletní prémie
-    Příspěvek na penzijní připojištění
-    Závodní stravování
-    Výuka angličtiny
-    5 týdnů dovolené
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Lvox2UAB