Přidáno 2 months ago

Pracovník evidence obalů

LokalitaJihočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2019-05-15

OborTransportation and Logistics

Náplň práce
  • Vedení evidence došlých obalů od zákazníka a interních obalů, měsíční kontroly oběhu obalů a obalových kont.
  • Objednávání a evidence jednocestných obalů, spolupráce na ročních objednávkách
  • Spolupráce s odd. plánování na zabezpečení dostatečných obalových zdrojů pro zaplánované výroby
  • Komunikace a koordinace se zákazníky, dodavateli a se všemi navazujícími odděleními, práce se zákaznickými portály
  • Participace a podpora nových projektů, zabezpečení předsériové logistiky
  • Kontrola dodávek obalů a případné řešení reklamací
  • Provádění inventur obalů v souvislosti s vnitřními a zákaznickými požadavky
  • Spolupodílení se a přispívání ke změnám trvalého zlepšování

Požadujeme
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ aktivně slovem i písmem, NJ výhodou
  • Uživatelská, Excel, Word, SAP R/3
  • Komunikační a rozhodovací schopnost
  • Pečlivost
  • Aktivní přístup
  • Spolehlivost
  • 2 roky praxe v oboru skladové hospodářství

Nabízíme
  • Dlouhodobou a stabilní kariéru v dynamicky se rozvíjejícím podniku
  • Zázemí a stabilitu ve světovém koncernu
  • Osobní a profesní růst
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké podíly na zisku dle hospodářských výsledků společnosti
  • Příspěvek na dopravu a ubytování
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Finanční příspěvek na dětskou rekreaci
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost zvýšení kvalifikace
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Lvp1KUAR