Přidáno 1 month ago

Elektromechanický inženýr - vhodné i pro absolventy

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-08-04

OborEngineering and Technical

ODVĚTVÍ:            elektrotechnika
LOKALITA:           Plzeň - sever
NÁSTUP:              dle domluvy
NÁPLŇ PRÁCE:
-    Výroba a montáž elektrotechnických sestav – testovací moduly, rozvaděče, jednoúčelové přípravky
-    Tvorba a udržování dokumentace k vyrobeným zařízením
-    Diagnostika a analýza poruch
-    Podpora a optimalizace výrobních procesů
POŽADAVKY:
-    SŠ/VŠ elektrotechnického směru
-    SŠ s praxí, v případě VŠ vhodné i pro absolventy
-    Základní znalost AJ nebo NJ
-    Znalost elektrotechniky a zkušenost s elektrotechnickou montáží (drátování, pájení)
-    Schopnost čtení výkresové dokumentace
-    Vyhláška 50/1978 Sb. § 5 a vyšší (není podmínkou, možnost absolvování školení u zaměstnavatele)
-    ŘP sk. B
-    Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita
-    Manuální zručnost
NABÍDKA:
-    Uplatnění na zajímavé pozici ve stabilní výrobní společnosti
-    Možnost odborného růstu a osobního rozvoje
-    Pracovní smlouva na dobu neurčitou
-    7,5 hodinová pracovní doba
-    Odpovídající mzdové ohodnocení závislé na zkušenostech
-    Letní a vánoční prémie
-    5 týdnů dovolené
-    Příspěvek na penzijní připojištění
-    Stravenky, občerstvení na pracovišti
-    Individuální jazykové kurzy přímo ve firmě
-    Možnost dalšího vzdělávání
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel.: 721 260 396
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Lvv9PUAR