Přidáno 5 months ago

Specialista Controllingu z výrobní společnosti

LokalitaJihočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2019-05-24

OborManufacturing and Production

Náplň práce:
- Logistický controlling
- Produktové kalkulace
- Spolupráce na plánování rozpočtů
- Spolupráce na sestavování měsíčních reportingů a analyzování případných odchylek
- Navrhování účinných opatření
- Analyzace procesů ve výrobě, v rámci controllingu vytvářet koncepci nástrojů za účelem dosažení maximální efektivnosti výroby od vývoje projektu až do ukončení sériové výroby projektu
- Spolupráce s kolegy na projektech
Požadujeme:
- VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
- Zkušenosti v controllingu ve výrobní společnosti (v oblasti automobilového průmyslu výhodou)
- Výborná znalost Excelu a SAPu
- Přehled v oblasti produktových kalkulací
- Velmi dobré analytické schopnosti
- Výborná znalost německého jazyka, anglický jazyk výhodou
Nabízíme:
- Dlouhodobou perspektivu v renomované společnosti
- Velmi dobré finanční ohodnocení
- Bonusy/prémie
- Mobilní telefon
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy
- Školení
- Firemní akce
- Táborská lokalita
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Lw0mrUAB