Přidáno 5 days ago

Application Analyst / Application Administrator – pro banku

LokalitaHlavní město Praha

PoziceSpecialist

Datum2019-10-08

OborIT and Telecommunications

Application Analyst / Application Administrator

Pro mého klienta, firmu, která je součástí bankovní skupiny, jíž poskytuje IT služby, hledám nové kolegy. Nejste to právě Vy? :)
Na tuto pozici hledám kandidáty, kteří mají optimálně relevantní zkušenosti z IT oddělení v bance, ze strany dodavatele systémů/aplikací pro banky nebo z IT firmy, která má bankovního klienta.

Jaká Vás čeká náplň práce:
  • Administrace systémů pro zahraniční platby (běží na různých technologiích – UNIX/Linux, Oracle, JBoss, Web Service, Hazecast, Elastic Search, MQ)
  • Uživatelská podpora
  • Údržba aplikace, monitoring
  • Zajištění denního provozu aplikací (úpravy skriptů, ne přímo programování; komunikace s dodavateli systémů a systémovými integrátory)
  • Tvorba a údržba archivu plateb a uživatelských přístupů
  • Tvorba reportů pomocí BI nástrojů
  • Správa provozní a projektové dokumentace

Jak vypadá ideální kandidát?
  • Praxe min. 3-5 let
  • Ideálně praxe v IT bankovním sektoru, nejlépe v oblasti payments
  • Zkušenost s administrací aplikací a serverů
  • Znalost konfigurace HW, SW, operačních systémů
  • Dobrá znalost MS SQL, Oracle, UNIX/Linux, WebShere, JBoss
  • Základy JavaScriptingu
  • Znalost MQ, Hazelcast, Firewall
  • Orientace ve webových službách
  • AJ – B1/B2 (denní využití)
  • Po zapracování ochota pracovat 1x týdně od 6:00 do 14:30 a 1x týdně od 13:30 do 22:00
  • Analytické myšlení, zodpovědnost, samostatnost, schopnost prioritizace, strukturovanost, týmový hráč

Co Vám za to nabídneme:
  • Mezinárodní prostředí v nadnárodní společnosti
  • Budete součástí oddělení, které zajišťuje hladký chod aplikací zahraničního platebního styku
  • Krásné moderní prostředí
  • Lokalitu na metru
  • Kariérní růst, možnost učit se a postupovat
  • Velké množství úžasných benefitů, např. více než 30 dní volna :)

Zaujala Vás uvedená pozice? Neváhejte mne prosím kontaktovat prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT". Ráda Vám poté zavolám a probereme spolu veškeré detaily. :)

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000MYFG3UAP