Přidáno 1 week ago

Technolog lakovny - vhodné i pro absolventy

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2019-10-06

OborManufacturing and Production

NÁPLŇ PRÁCE:
•    procesní péče o oddělení práškové lakovny
•    implementace a iniciace neustálého procesního zlepšování
•    spolupráce při řešení interní a externí kvality
•    znalost přidružených procesů (pily, externí anodizace atd.)
•    chemické rozbory
•    reporting
NABÍZÍME:
•    místo výkonu práce: Ostrov u Stříbra
•    práci ve stabilní společnosti s mezinárodním dosahem
•    odpovídající finanční ohodnocení
•    příspěvek na dopravu
•    5 týdnů dovolené
•    příspěvek na penzijní připojištění
•    obědy a káva zdarma
•    vhodné i pro absolventy
POŽADUJEME:
•    SŠ/VŠ vzdělání technického směru
•    komunikativní znalost AJ
•    znalost lean metodologie
•    zkušenost s lakovacím procesem či znalost chemie výhodou
•    proaktivní přístup, zodpovědnost, organizační schopnosti
•    schopnost týmové spolupráce
Pokud máte o pozici zájem, zašlete prosím svůj životopis na e-mail jaroslav.spitalsky@adecco.com či vyplňte formulář pod inzerátem. Případně mě můžete kontaktovat na tel. čísle 602 535 437.
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000MYG4FUAX