Přidáno 6 days ago

Recruitment/Marketing Specialista

LokalitaÚstecký kraj

PoziceSpecialist

Datum2019-10-07

OborHuman Resources and Recruitment

Recruitment/Marketing Specialista - HPP/interim spolupráce

Pro mezinárodní společnost, závod v Klášterci nad Ohří, hledáme zkušené personalisty se zkušeností v oblasti náboru a marketingových aktivit.

Co budete dělat?

- aktivní nábor, organizace pohovorů, komunikace s hiring manažery
- komunikace s kandidáty i kolegy v rámci celého náborového procesu
- proaktivní přístup při vyhledávání kandidátů na sociálních médiích a inzertních portálech
- zpracování související agendy, reporting
- spolupráce na HR projektech
- zastřešování marketingových aktivit (sociální sítě, prezentace, marketingové strategie, kampaně, veletrhy)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

- min SŠ vzdělání
- předchozí zkušenost s náborovými aktivitami
- znalost AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
- kreativita, komunikativnost, samostatnost, iniciativa

Co společnost nabízí?

- práci v mezinárodním odborném týmu a mezinárodní školící programy
- motivující platové ohodnocení (13. a 14. plat)
- 25 dní dovolené
- nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu a další)
NÁSTUP CO NEJDŘÍVE

Pro více informací mne kontaktuje na:

Lenka Řezníčková
ADECCO spol. s r.o.
Velká Hradební 3385/9 | 400 01 Ústí nad Labem | Czech Republic
M: +420 724 373 688
T: +420 475 210 547
E: lenka.reznickova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000MYHSQUA5

Nedávno navštívené pozice

  • Jihočeský kraj
  • Specialist
  • Královéhradecký kraj
  • Manager