Přidáno 4 days ago

Interní Auditor - Finanční trhy

LokalitaHlavní město Praha

PoziceSpecialist

Datum2019-10-09

OborBanking and Insurance

Máte zkušenosti z interního auditu a orientujete se na poli finančních trhů?
Pokud ano, pak jste možná ten/ta, koho hledám pro jednu z bank, která sídlí v centru Prahy.

Jaká Vás čeká náplň práce:
  • Procesní audity v oblasti finančních trhů
  • Monitoring plnění auditních doporučení
  • Připomínkování vnitřních předpisů a metodik
  • Tvorba metodik pro auditní činnost
  • Sledování interních norem a obecně závazných právních předpisů, jejich aplikace

Jak si Vás představujeme:
  • Praxe min. 3 roky na podobné pozici, výhodou praxe v oblasti finančních trhů
  • Znalost produktů a procesů finančních trhů
  • Práce s PC – pokročilá úroveň, zejména práce s Excelem
  • AJ – středně pokročilý
  • Analytické myšlení
  • VŠ, případně SŠ a praxe

Co Vám za to banka nabídne:
  • Příjemné prostředí v centru Prahy (atraktivní lokalita přímo u metra a úžasné kanceláře)
  • Budete součástí týmu Interního auditu
  • Zajímavou práci s možností rozvoje
  • Mnoho skvělých benefitů

Zaujala Vás uvedená pozice? Neváhejte se mi prosím přihlásit skrze tlačítko "ODPOVĚDĚT". Ráda Vám poté zavolám a probereme společně veškeré detaily. :)

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000MYIheUAH