Přidáno 2 weeks ago

Konstruktér jednoúčelových strojů a zařízení

LokalitaJihočeský kraj

PoziceStaff

Datum2019-11-26

OborEngineering and Technical

Firma zabývající se výrobou plastových komponentů zejména pro automobilový a elektrotechnický průmysl hledá kandidáta na pozici "KONSTRUKTÉR JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ A ZAŘÍZENÍ."
Pracovní náplň:
▪ tvorba 2D/3D modelu
▪ zpracování dílenské dokumentace dle platných norem, standardů a předpisů
▪ návrh designu a konstrukce komponent
▪ zkušenost s programy Solid Edge, AutoCad
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ technického směru
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost technické dokumentace (čtení a tvorba)
  • znalost technických norem, dokumentace, technologických řešení výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni výhodou

Nabízíme:
  • Dlouhodobou a perspektivní práci u mezinárodní firmy
  • Týden dovolené navíc
  • čtvrtletní a roční odměny
  • nápoje na pracovišti zdarma
  • pružnou pracovní dobu

Platový rozsah: 30.000 - 50.000 Kč/měs.
Lokalita: okres Písek
Zaujala Vás pracovní nabídka? Neváhejte nám zaslat Váš životopis.
Těšíme se na spolupráci
Karina Maximová
Permanent Placement Consultant

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000MZ185UAD