Přidáno 3 weeks ago

Administrativní pracovník/ce (NJ alespoň na úrovni A2)

LokalitaJihočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-06-17

OborFinance and Accounting

Pro menší společnost v okrese České Budějovice hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Fakturant/ka / Administrativní pracovník/ce se znalostí německého jazyka.

Německý jazyk Vám není cizí? Jste komunikativní člověk, který si poradí s každým problémem? Máte zkušenost s administrativou (objednávky, fakturace, zpracování podkladů)? Pak pro Vás máme zajímavou příležitost.
Náplň práce:
- Komunikace s rakouskou společností v němčině (telefon, e-mail)
- Práce v informačním systému
- Příjem objednávek od zákazníků, jejich zadávání do PC
- Kompletace objednávek pro kamion – zadávání dispozic do PC, objednávka dopravy
- Odesílání hlášení Intrastatu celnímu úřadu
- Archivace dokladů
- Přepojování a vyřizování telefonů a e-mailů
- Zpracování docházky pro mzdy
- Správa svěřené pokladny
Požadujeme:
- Praxi v administrativě
- Znalost německého jazyka
- Základní znalost účetnictví a systému SAP výhodou
- Komunikativní osobu
Nabízíme:
- Mzda dle praxe
- Příspěvek na stravování
- 4 týdny dovolené

Mgr. Karolína Pareisová
ADECCO spol. s r.o.
M: +420 734 444 940
E: karolina.pareisova@adecco.com

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000MZ3dGUAT