Přidáno 3 weeks ago

Výrobák! Je to to, co bys chtěl dělat?

LokalitaOlomoucký kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-03-12

OborManufacturing and Production

Inženýr vývoje materiálů - vedoucí projektů

Náplň práce:

- aplikovaný vývoj základních materiálů pro keramické PTC termistory na bázi BaTiO3 keramiky

- řízení samostatných projektů vývoje materiálů

- komunikace se základním vývojem v Rakousku, koordinace společných projektů

- návrh a realizace projektů vedoucích ke zlepšování kvality současných materiálů

Co požadujeme:

- vzdělání VŠ materiálové inženýrství (chemie, fyzika), PhD vítán - rádi podpoříme doktorské studium

- plynulou angličtinu na komunikační úrovni - denní komunikace v AJ, zejména s vývojem v Rakousku, němčina vítána

- výbornou znalost fyziky, popř. chemie pevných látek

- schopnost projektového řízení týmů
Co nabízíme

- spolupráci s kolegy a týmy ze zahraničí

- dovolenou 25 dnů

- kurzy angličtiny zdarma

- multiSport kartu za 400 Kč/měsíc

- neomezené volání a 4 GB za 295 Kč/měsíc

- příspěvek na penzijní připojištění 300 – 1 100 Kč/měsíc

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000MZBpWUAX