Přidáno 5 months ago

Lean specialista

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-03-01

OborManufacturing and Production

NÁPLŇ PRÁCE:
•    spolupracuje při analýze plnění výrobního plánu, pracovišť, výrobních procesů a materiálových toků
•    identifikuje ztráty a plýtvání
•    navrhuje nové postupy s cílem zlepšit a udržovat efektivitu práce lidí a využití strojů
•    zpracovává časové studie (měření normočasů)
•    na základě evidovaných informací vypracovává nové, efektivnější postupy
•    spolupracuje při zpracování příslušné výrobní dokumentace
•    spolupracuje s vedením výroby, technology, mistry, kvalitáři
•    aktivně se podílí na realizaci CIP, navrhuje Poka-yoke, nápravná opatření
•    podílí se na tvorbě layoutů pracovišť
NABÍZÍME:
•    místo výkonu práce: Tachov
•    práci v nadnárodní prosperující společnosti
•    odpovídající fin. ohodnocení
•    5 týdnů dovolené
•    bonus za docházku a produktivitu
•    Kafeterie benefit systém
•    stravenky 100 Kč/den
•    možnost stravování v závodní kantýně
•    příspěvky na životní pojištění/penzijní připojištění
•    jazykové kurzy
•    prémie za pracovní výročí
•    možnost osobního i kariérního růstu
POŽADUJEME:
•    SŠ vzdělání, technický obor výhodou
•    komunikativní znalost AJ nutností
•    pokročilá znalost MS Excel
•    předchozí praxe na obdobné pozici (výrobní analytik, normovač, procesní inženýr) výhodou, pokud kandidát nemá technické vzdělání
•    zkušenosti z automotive prostředí výhodou
•    spolehlivost, pečlivost, analytické a technické myšlení
Pokud máte o pozici zájem, zašlete prosím svůj životopis na e-mail jaroslav.spitalsky@adecco.com či vyplňte formulář pod inzerátem. Případně mě můžete kontaktovat na tel. čísle 602 535 437.
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000MZaUvUAL