Přidáno 9 months ago

Client Service – Payments and Electronic Banking

LokalitaHlavní město Praha

PoziceSpecialist

Datum2020-01-10

OborBanking and Insurance

Menší pobočka světové korporátní banky v centru Prahy Vám nabízí jedinečnou příležitost stát se její součástí. Máte již předešlou zkušenost z bankovní sféry? Tato pozice v oblasti podpory klienta je tím pravým pro Vás.

Jaká je náplň práce?
  • Být prvním kontaktem pro CIB klienty
  • Správa lokálních a mezinárodních plateb včetně plateb v papírové podobě
  • Řízení clearingových procesů
  • Zajištění a investigace transparentnosti plateb (Compliance / AML)
  • Správa Cash Management clients databáze, spolupráce s Cash Management pracovníky
  • Podpora pro klienty v rámci elektronického bankovnictví
  • Denní monitoring výpisů a správa požadavků z elektronického bankovnictví
  • Řešení nároků a stížností klientů, reporting incidentů, spojení s příslušnými interními stranami
  • Správa klientských dat, nahrávání a aktualizace v systémech banky
  • Registrace a aktualizace požadavků klientů v nástrojích CRM

Jaké požadavky máme na kandidáta?
  • VŠ vzdělání v oblasti ekonomiky a/nebo financí
  • Pracovní zkušenost z bankovního sektoru min. 3 roky
  • Znalost bankovních produktů, procesů a operací
  • Anglický jazyk na denní bázi využívání (mluvená i psaná forma)
  • Schopnost rychle reagovat a vlastní iniciativa

Co kandidátovi nabízíme?
  • Zázemí mezinárodní společnosti působící v několika desítkách zemí
  • Práce v malém dynamickém týmu s přátelskou atmosférou
  • Kanceláře přímo v centru Prahy
  • Multikulturní zkušenosti a využití AJ na denní bázi
  • Prohloubení odborných znalostí a možnosti kariérního růstu
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Široká škála benefitů
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000MZajKUAT