Přidáno 2 weeks ago

Controller

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-01-08

OborFinance and Accounting

Controller

NÁPLŇ PRÁCE:
•    zpracování a analýza dat z oblasti výroby a nákladů společnosti
•    spolupráce na přípravě měsíčního reportingu vedení společnosti
•    spolupráce při tvorbě finančních rozpočtů a forecastů
•    podíl na implementaci nových analytických nástrojů
•    rozvoj automatických controllingových nástrojů
•    zpracování ad-hoc analýz na základě firemní potřeby
NABÍZÍME:
•    místo výkonu práce: Tachovsko
•    práci v nadnárodní prosperující společnosti
•    odpovídající fin. ohodnocení
•    5 týdnů dovolené
•    bonus za docházku a produktivitu
•    Kafeterie benefit systém
•    stravenky 100 Kč/den
•    možnost stravování v závodní kantýně
•    příspěvky na životní pojištění/penzijní připojištění
•    jazykové kurzy
•    prémie za pracovní výročí
•    možnost osobního i kariérního růstu
POŽADUJEME:
•    SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
•    praxe min. 5 let v controllingu
•    znalost českých a mezinárodních účetních standardů, controllingu, postupů tvorby kalkulací, rozpočtů a ekonomických rozvah
•    komunikativní znalost AJ – denní využití
•    analytické myšlení, pečlivost a samostatnost
•    orientace v MS Office (Excel, Access výhodou)
Pokud máte o pozici zájem, zašlete prosím svůj životopis na e-mail jaroslav.spitalsky@adecco.com či vyplňte formulář pod inzerátem. Případně mě můžete kontaktovat na tel. čísle 602 535 437.
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000MZajPUAT