Přidáno 2 weeks ago

Trade Finance/Loan Administration Officer

LokalitaHlavní město Praha

PoziceSpecialist

Datum2020-01-10

OborBanking and Insurance

Láká Vás práce v mezinárodní společnosti, ale zároveň upřednostňujete menší kolektiv? Máte již předešlou zkušenost z Trade Finance? V tom případě je tato bankovní pozice v centru Prahy právě pro Vás.

Jaká je náplň práce?
  • Příprava dokumentace k produktům Trade Finance (zaměření především na L/G, částečně na L/C a D/C)
  • Navazování a udržování kontaktů s klienty k zajištění chodu obchodních záležitostí (nesrovnalosti, pokyny k dokumentaci atd.)
  • Kooperace s regionálním Trade Finance a Treasury department
  • Správa úvěrového portfolia korporátních klientů
  • Správa portfolia Trade Finance klientů
  • Příprava úvěrové dokumentace, spolupráce s příslušnými interními stranami (RM, právní oddělení, Credit analytici, CRC)
  • Zasílání dokumentace klientům, kontrola správnosti splnění podmínek pro schválení a výplatu úvěru
  • Komunikace se zprostředkovatelskou bankou či interním týmem při syndikovaných úvěrech
  • Spolupráce v rámci zákaznického servisu na dalších požadavcích týkajících se správy klientů

Jaké požadavky máme na kandidáta?
  • VŠ vzdělání v oblasti ekonomiky a/nebo financí
  • Pracovní zkušenost z Trade Finance min. 2 roky podmínkou
  • Znalost bankovních produktů, procesů a systémů jejich zpracování
  • Anglický jazyk na denní bázi využívání (mluvená i psaná forma)
  • Schopnost rychle reagovat a pečlivost

Co kandidátovi nabízíme?
  • Zázemí mezinárodní společnosti působící v několika desítkách zemí
  • Práce v malém dynamickém týmu s přátelskou atmosférou
  • Kanceláře přímo v centru Prahy
  • Multikulturní zkušenost a využití AJ na denní bázi
  • Prohloubení odborných znalostí a možnosti kariérního růstu
  • Široká škála benefitů
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000MZajeUAD

Nedávno navštívené pozice

  • Olomoucký kraj
  • Specialist
  • Královéhradecký kraj
  • Staff