Přidáno 1 month ago

Sales Administrator

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-03-01

OborTransportation and Logistics

NÁPLŇ PRÁCE:
•    zakládání zakázek do systému, komunikace se zákazníky
•    sledování zakázek ve výrobě (sériová výroba)
•    zodpovědnost za plnění „Delivery schedule“ a sledování „On time delivery“ u určených zákazníků
•    vystavení faktury
•    optimalizaci nákladů na balení a přepravu, zajišťování přepravy
•    řízení a dohled nad odbavením všech celních zásilek
NABÍZÍME:
•    místo výkonu práce: Plzeň
•    5 týdnů dovolené
•    firemní stravování
•    firemní jazykové kurzy
•    příspěvek na volnočasové aktivity – kultura, sport, vzdělávání
POŽADUJEME:
•    SŠ vzdělání
•    velmi dobrá znalost anglického jazyka, NJ či FJ výhodou
•    praxe v externí logistice (dopravě), výrobní společnost výhodou
•    velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
•    uživatelská znalost MS Office
•    řidičský průkaz sk. B
Pokud máte o pozici zájem, zašlete prosím svůj životopis na e-mail jaroslav.spitalsky@adecco.com či vyplňte formulář pod inzerátem. Případně mě můžete kontaktovat na tel. čísle 602 535 437.
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000MZtxyUAD