Přidáno 2 days ago

Sales Administration Specialist - automotive

LokalitaKrálovéhradecký kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-04-01

OborProcurement and Supply Chain

Pro našeho klienta, výrobní společnost, sídlící v okrese Rychnov nad Kněžnou, hledáme vhodné kandidáty na pozici
Požadujeme:
• SŠ / VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
• dobrá znalost znalost AJ nebo NJ
• praxe na obdobné pozici min. 2 roky, ideálně v oblasti automotive
• velmi dobrá znalost Excelu
• uživatelská znalost MS Office
• znalost SAP výhodou
• řidičský průkaz skupiny B
• samostatnost, týmová spolupráce, komunikativnost, vyjednávací schopnosti
Náplň práce:
• zpracovávání požadavků zákazníka
• spolupráce se zákazníky
• rozšiřování, udržování vztahů s novými a stávajícími zákazníky
• prezentace nabídek a konceptů zákazníkům
• kalkulace nových výrobků
• vkládání prodejních kontaktů a cen do systému
Nabízíme:
• zajímavou práci v perspektivní společnosti
• moderní prostředí
• zázemí zahraniční stabilní společnosti
• odpovídající finanční ohodnocení
• řadu zaměstnaneckých výhod
• práce v příjemném kolektivu
• nástup možný ihned
Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis. Těšíme se na spolupráci s Vámi!
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000MZxV6UAL

Nedávno navštívené pozice

  • Hlavní město Praha
  • Specialist
  • Plzeňský kraj
  • Staff