Přidáno 3 weeks ago

IT - implementace SAP

LokalitaMoravskoslezský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-03-09

OborIT and Telecommunications

Láká Vás něco nového ale zároveň chcete mít jistotu?  Chcete nastavovat nové procesy, vést vlastní tým a realizovat se v rámci výrobní  firmy? Pak čtěte dál!
Z důvodu přechodu staršího systému na SAP hledáme človíčka, který tuto akci pomůže zastřešit! Tento člověk, bude v začátcích pomáhat s nastavením SAP ( momentálně v training zkušební verzi),  dohlížet nad rozpočty, podílet se na náboru pracovníků ( IT) s personálními agenturami a celkově tento krok zastřešovat. Využijete denně angličtinu a zároveň budete mít možnost uplatnit nové nápady.
Firma již přešla na SAP (momentálně je v trainingové verzi a potřebují někoho, kdo jim jednotlivé moduly pomůže rozjet. Není nutno nic programovat/vyvíjet - na to má společnost externí agenturu.
Co Vás čeká:
- praktická implementace, vývoj a podpora v rámci SAP
- správa veškeré technologie, HW, SW,
- vedení lidí, nábor, zpětná vazba týmu
- dohled nad finančním rozpočtem (výkonnost, produktivita a celkově využívání zdrojů)
- reporting - rozvoj a udržování vztahů s dodavateli technologií
- komplexní dohled v rámci IT

Požadavky:
- SŠ/VŠ v rámci IT/ nebo příslušná praxe)
- zkušenost v rámci SAP (ideálně HANA) a alespoň v jednom z těchto modulů  (FI,CO,MM,QM,PP, CV)
- zkušenost v rámci praktické implementace SAP výhodou nebo jiného ERP
- znalost MS (Excel, Word, Power Point, Outlook)
- Angličtina plynulá ( zahraniční firma)
Nabídka:
- 5 týdnů dovolené
- penzijní a životní připojištění
- možnost kariérně růst spolu s firmou a realizovat své nápady
- denní využití Angličtiny - plná podpora od matky v zahraničí
- komplexní zaškolení na pozici
- další benefity na pohovoru
V případě zájmu mne kontaktujte rovnou  na email: veronika.segetova@adecco.com nebo reagujte na pozici :)
Budu se na Vás těšit :)
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Ma0rHUAR