Přidáno 1 month ago

Vedoucí změnového řízení

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-02-11

OborEngineering and Technical

Hledáte zajímavou práci, kde budete moci vést vlastní tým? Jste technicky zdatný jedinec, pro kterého je angličtina denní rutinou? Tak čtěte dále...
Pro našeho významného klienta hledáme kandidáta/ku na pozici Vedoucí změnového řízení.
NÁPLŇ PRÁCE:
•    vedení týmu cca 15 lidí v rámci změnového řízení
•    procesování změn v engineeringu (konstrukci) a výrobě
•    zajišťování změn v certifikaci, technické dokumentaci apod.
•    plnění plánu změnového řízení
•    spolupráce na rozjezdu nových projektů
•    podpora a reporting managementu
NABÍZÍME:
•    kancelář přímo v Plzni s dobrou dopravní dostupností
•    zajímavou práci v oddělení engineeringu
•    5 týdnů dovolené
•    čtvrtletní bonusy
•    Kafetéria benefit systém
•    příspěvek na dopravu a penzijní připojištění
•    dotované závodní stravování
•    jazykové kurzy zdarma
POŽADUJEME:
•    min. SŠ vzdělání, technický obor je výhodou
•    předchozí praxe na vedoucí pozici je nutností – vedoucí technického odd./konstrukce, projektový manažer s technickým backgroundem apod.
•    silné technické vědomosti, orientace v technické dokumentaci
•    AJ na komunikativní úrovni
•    zkušenosti se změnovým řízením budou výhodou
•    uživatelská znalost MS Office
Pokud máte o pozici zájem, zašlete prosím svůj životopis na e-mail jaroslav.spitalsky@adecco.com či vyplňte formulář pod inzerátem. Případně mě můžete kontaktovat na tel. čísle 602 535 437.
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Ma8BHUAZ