Přidáno 1 month ago

Inženýr zákaznické podpory (vedoucí projektů)

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2021-03-03

OborEngineering and Technical

ODVĚTVÍ:     technika/zákaznický servis/projektové řízení
LOKALITA:   Domažlicko
NÁSTUP:      dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
*    technická podpora zákazníka
*    zpracování dat – výrobní technické informace, požadavky na dodavatele atd. (např. spolupráce při tvorbě zákaznických specifikací, FMEA atd.)
*    plánování výroby – řešení specifických situací v rámci nových náběhů výroby a změn výrobních kapacit (formy, stroje, personál, prostory, logistika)
*    změnová řízení (např. průběžné změny v technických výkresech a produktové dokumentaci)
*    spolupráce s oddělením kvality na řešení reklamací
*    vytváření pracovních návodek, školení zaměstnanců
*    spolupráce s vývojovým centrem v Německu
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ nejlépe technického směru
*    velmi dobrá komunikativní znalost AJ
*    praxe na obdobné pozici
*    znalost výkresové dokumentace
*    praxe v plánování projektů a řízení zdrojů
*    pokročilá znalost MS OFFICE (Excel – kontingenční tabulky, funkce), MES, SAP, Outlook
*    velmi dobré prezentační a komunikativní dovednosti
NABÍDKA:
*    zázemí stabilní, stále rostoucí společnosti
*    uplatnění na zajímavé pozici
*    možnost dalšího vzdělání a osobního i profesního růstu
*    5 týdnů dovolené
*    příspěvek na dopravu 2,50 Kč/km
*    čtvrtletní prémie
*    finanční odměny za zlepšovací návrhy
*    Cafeterie Benefit Plus 5000 Kč/rok
*    příspěvky na penzijní připojištění 300 Kč/měsíc
*    vlastní kantýna (dotované snídaně, obědy a večeře)
*    jazykové kurzy – skupinové i individuální
*    při doporučení kandidáta náborový bonus
*    další zaměstnanecké benefity – zvýhodněné mobilní tarify, právní služby, firemní akce
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000PdX4QUAV