Přidáno 1 month ago

Nástrojař

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2021-03-02

OborManufacturing and Production

Nástrojař

ODVĚTVÍ:     technika/výroba
LOKALITA:   Domažlicko
NÁSTUP:      dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
*    údržba, opravy, čištění vstřikovacích nástrojů
*    vedení příslušné technické dokumentace
*    zajištění potřebných náhradních dílů a jejich evidence
*    znalost technické dokumentace (výkresy, specifikace)
*    spolupráce na prediktivním systému údržby
*    provádění dohledu chodu nástrojů a reporting o jejich stavu
*    komunikace a intenzivní spolupráce s výrobními pracovníky
*    2směnný režim (ranní a odpolední směny)
POŽADAVKY:
*    SOU/SŠ vzdělání technického směru
*    praxe na obdobné pozici výhodou
*    uživatelská znalost práce PC
*    manuální zručnost
*    pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
NABÍDKA:
*    zázemí stabilní, stále rostoucí společnosti
*    uplatnění na zajímavé pozici
*    možnost dalšího vzdělání a osobního i profesního růstu
*    5 týdnů dovolené
*    příspěvek na dopravu 2,50 Kč/km
*    čtvrtletní prémie
*    finanční odměny za zlepšovací návrhy
*    Cafeterie Benefit Plus 5000 Kč/rok
*    příspěvky na penzijní připojištění 300 Kč/měsíc
*    vlastní kantýna (dotované snídaně, obědy a večeře)
*    jazykové kurzy – skupinové i individuální
*    při doporučení kandidáta náborový bonus
*    další zaměstnanecké benefity – zvýhodněné mobilní tarify, právní služby, firemní akce
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000PdlyRUAR