Přidáno 1 month ago

Konstruktér vstřikovacích forem

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2021-03-02

OborEngineering and Technical

ODVĚTVÍ:     technika
LOKALITA:    Plzeň
NÁSTUP:      dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
*    konstrukce vstřikovacích forem a měřících přípravků
*    vytváření požadovaných montážních výkresů, jednotlivých výkresů dílů
*    tvorba kusovníků a dokumentace s ohledem na podnikovou normu, specifikace, požadavky a konstrukční pokyny
*    zpracování změn u stávajících návrhů
*    vytváření žádosti nabídek zakoupených dílů
*    zpracování výpočtů pro návrhy dílů a sestav
*    optimalizace, metrologie a vývoj
*    ukládání navrhovaných údajů, dat ze SAP
*    spolupráce s vývojovým oddělením v Německu
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ vzdělání technického směru
*    komunikativní znalost AJ nebo NJ podmínkou (nadřízený je Němec)
*    znalost 3D SW – ideálně Creo Parametric
*    zkušenosti s designem v oblasti vstřikovacích forem
*    praxe v projektování a detailními návrhy
*    orientace v posouzení rizik – detekce a reprezentace rizik
*    technické myšlení, kreativita
*    samostatný a aktivní přístup
NABÍDKA:
*    uplatnění ve vývojovém centru stabilní, stále rostoucí společnosti
*    možnost dalšího vzdělání a osobního i profesního růstu
*    5 týdnů dovolené
*    příspěvek na dopravu 2,50 Kč/km
*    čtvrtletní prémie
*    finanční odměny za zlepšovací návrhy
*    Cafeterie Benefit Plus 5000 Kč/rok
*    příspěvky na penzijní připojištění 300 Kč/měsíc
*    vlastní kantýna (dotované snídaně, obědy a večeře)
*    jazykové kurzy – skupinové i individuální
*    při doporučení kandidáta náborový bonus
*    další zaměstnanecké benefity – zvýhodněné mobilní tarify, právní služby, firemní akce
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Pdm0CUAR