Přidáno 1 month ago

Technik potiskového stroje

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2021-03-02

OborManufacturing and Production

ODVĚTVÍ:     technika
LOKALITA:   Domažlicko
NÁSTUP:      dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
*    pravidelné kontroly stavu stroje na potisk
*    kontrola výrobních dat, diagnostika a analýza chyb, jejich příčin a řešení
*    běžné opravy a údržba zařízení sítotiskových a laserových potiskovacích strojů, aktivní správa náhradních dílů
*    vedení příslušné výrobní dokumentace, spoluzodpovědnost za kvalitu vyráběných dílů
*    dodržování bezpečnostních předpisů, předpisů životního prostředí a cílů kvality dle příručky jakosti, třídění odpadu a úklid na pracovišti
POŽADAVKY:
*    SOU/SŠ technického směru
*    praxe v oboru seřizování a znalost prostředí výrobního závodu znalost oblasti elektromechaniky, pneumatiky, senzoriky výhodou
*    manuální zručnost, technické myšlení, aktivní přístup
*    ochota pracovat v nepřetržitém provozu
NABÍDKA:
*    zázemí stabilní, stále rostoucí společnosti
*    uplatnění na zajímavé pozici
*    možnost dalšího vzdělání a osobního i profesního růstu
*    5 týdnů dovolené
*    příspěvek na dopravu 2,50 Kč/km
*    čtvrtletní prémie
*    finanční odměny za zlepšovací návrhy
*    Cafeterie Benefit Plus 5000 Kč/rok
*    příspěvky na penzijní připojištění 300 Kč/měsíc
*    vlastní kantýna (dotované snídaně, obědy a večeře)
*    jazykové kurzy – skupinové i individuální
*    při doporučení kandidáta náborový bonus
*    další zaměstnanecké benefity – zvýhodněné mobilní tarify, právní služby, firemní akce
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000Pdm2yUAB