Přidáno 1 year ago

Expediční specialistka

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2022-04-25

OborTransportation and Logistics

NÁPLŇ PRÁCE:
*    Zpracování a administrace vývozních dokumentů
*    Příprava plánů vývozů a jejich sestavení na týdenní bázi
*    Komunikace s expedičním týmem při řízení vývozů
*    Zajištění dopravců pro vývoz
*    Kooperace s celnicí – zajištění vyclení zásilek přes hranice
*    Tvorba pravidelných reportů pro nadřízené
POŽADAVKY:
*    SŠ vzdělání
*    Předchozí zkušenosti v oblasti logistiky
*    Komunikativní znalost angličtiny
*    Pokročilá znalost MS Office (Excel), znalost ERP systémů (SAP)
*    Znalosti celních náležitostí a vývozní problematiky výhodou
NABÍZÍME:
*    25 dní dovolené
*    Zajímavé platové ohodnocení, půlroční bonusy
*    Příspěvek na dojíždění
*    Závodní stravování zdarma a příspěvek na kafeterii
*    Práce v příjemném a mladém kolektivu
*    Smlouva na dobu dobru určitou – 3 roky
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000PdxSXUAZ