Přidáno 2 weeks ago

Manažer předvýroby

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceManager

Datum2020-07-14

OborEngineering and Technical

ODVĚTVÍ:     výroba
LOKALITA:    Plzeňsko
NÁSTUP:      dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
-    Vedení přípravy projektů, organizace a plánování projektů
-    Kontrola a vedení projektů v předsériové fázi
-    Dodržování termínových plánů projektů
-    Vedení týmu cca 15 lidí (projektový manažeři, změnový manažer)
-    Úzká spolupráce se zaměstnanci výroby, techniky, kvality a logistiky při zavádění nových projektů
-    Předání projektů do sériové fáze
-    Spolupráce při sestavování a následné dodržování rozpočtu oddělení
-    Zastřešení případných přesunů projektů a strojů
POŽADAVKY:
-    SŠ/VŠ vzdělání technického směru
-    Praxe v oblasti vedení projektů podmínkou
-    Komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou
-    Zkušenost s vedením týmu
-    Technické a logické myšlení
-    Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
NABÍZÍME:
-    Uplatnění na zajímavé pozici v mezinárodní společnosti
-    5 týdnů dovolené
-    13. plat
-    Pružná pracovní doba
-    Penzijní připojištění
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000QFk7ZUAT