Přidáno 3 weeks ago

Referent zákaznického servisu - vhodné i pro absolventy

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-10-08

OborCall Centre and Customer Service

ODVĚTVÍ:     zákaznický servis
LOKALITA:    Rokycansko
NÁSTUP:      dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
*    každodenní komunikace se zákazníky, péče o zákazníky
*    rozvoj obchodních vztahů se zákazníky
*    zpracování zákaznických objednávek a specifikace v systému SAP
*    spolupráce s oddělením kvality na vyřizování zákaznických reklamací
*    zpracování dat dle standardů společnosti
POŽADAVKY:
*    SŠ/VŠ vzdělání
*    praxe v oblasti zákaznického servisu výhodou
*    orientace na zákazníka
*    technická představivost
*    znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
*    pokročilá znalost MS Excel
*    SAP výhodou
*    velmi dobré komunikativní dovednosti
*    důslednost, pečlivost, flexibilita
NABÍDKA:
*    uplatnění ve stabilní výrobní společnost
*    pružná pracovní doba
*    5 týdnů na dovolené, v případě nemoci 5 sick days
*    příspěvek na dovolenou
*    příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
*    stravování v závodní kantýně
*    firemní akce a další
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000QQu04UAD