Přidáno 1 year ago

LEAN specialista

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceSpecialist

Datum2023-03-27

OborEngineering and Technical

ODVĚTVÍ:     technika
LOKALITA:    Rokycansko
NÁSTUP:      dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
*    identifikace slabých míst ve výrobě
*    optimalizace výrobních procesů
*    zavádění metod štíhlé výroby napříč organizací
*    vytváření návrhů projektů pro zlepšování procesů, kontrola realizovaných projektů
*    tvorba layoutů a optimalizace materiálových toků
*    spolupráce s LEAN specialisty v rámci společnosti
*    komunikace s ostatními odděleními napříč společností
POŽADAVKY:
*    SŠ technického směru + praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti nutností
*    VŠ technického směru, ideálně obor průmyslové inženýrství – praxe výhodou
*    AJ nebo NJ na komunikativní úrovni podmínkou
*    praxe v automotive výhodou
*    znalost metodik štíhlé výroby a jejich aplikace v praxi (5S, TPM, KANBAN, SMED atd.)
*    znalost projektového řízení
*    znalost vizuálního managementu a průmyslových standardů
*    znalost a praktické užití statistických metod
*    velmi dobrá znalost MS Office (práce s daty, tvorba prezentací)
*    znalost SW AutoCad výhodou
*    řidičský průkaz sk. B
NABÍZÍME:
*    zázemí nadnárodní stabilní společnosti
*    benefit za docházku
*    příspěvek na dojíždění 2,60 Kč/km
*    příspěvek na stravování
*    příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
*    multiSport kartu
*    až 6 dní dovolené navíc
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396
Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000QS26uUAD