Přidáno 1 month ago

Vedoucí sériové kvality

LokalitaPlzeňský kraj

PoziceManager

Datum2020-06-23

OborQuality

ODVĚTVÍ:         kvalita
LOKALITA:       Tachovsko
NÁSTUP:          dle domluvy
NÁPLŇ PRÁCE:
-    Vedení podřízených zaměstnanců v rámci sériové kvality po stránce organizační a odborné
-    Zodpovědnost za zavádění, kontrolu a péči o systém řízení kvality, dohled na dodržování systému řízení kvality v souladu s normami řady ISO TS 16949, ISO 9000, VDA 6.1, resp. s potřebnými standardy
-    Provádění systémových a procesních auditů, auditů výrobků,
-    Příprava a realizace zákaznických auditů
-    Zpracování úkolů týkajících se kvality v rámci perspektivního plánování kvality, např. perspektivní plánování specifické pro jednotlivé zákazníky, kontrolní plán, analýza FMEA, SPC, design review, plánování balení, charakteristické vlastnosti výrobků
-    Plánování všech opatření týkajících se kontrol kvality, vytváření a řízení plánů zkoušek, zkušebních instrukcí, regulačních karet
-    Stanovení prototypů a referenční vzorků
-    Uvolňování dílčích výrobních vzorků pro sériovou výrobu
-    Zpracování dodavatelských reklamací
-    Analyzování a zpracování reklamací zákazníků
-    Identifikace problémů kvality pomocí kontrolních opatření a jejich dokumentace
POŽADAVKY:
-    SŠ/VŠ vzdělání technického směru
-    Praxe na vedoucí pozici v oblasti kvality podmínkou
-    Dobrá znalost NJ podmínkou, znalost AJ výhodou
-    Manažerské zkušenosti s řízením týmu
-    Výborné organizační dovednosti
-    Uživatelská znalost MS Office, práce ve firemním ERP systému
NABÍZÍME:
-    Zázemí stabilní mezinárodní firmy
-    Atraktivní finanční ohodnocení
-    Služební automobil i k soukromému využití
-    Balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, dotované stravování, podpora jazykového a dalšího vzdělávání)
-    Perspektiva dlouhodobé spolupráce
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel.: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000QWuJHUA1