Přidáno 22 hours ago

Senior obchodník - zdroje záložního napájení

LokalitaStředočeský kraj

PoziceSpecialist

Datum2020-08-06

OborEngineering and Technical

ODVĚTVÍ:     elektro
LOKALITA:   střední/severní Čechy
NÁSTUP:      dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
-    udržování kontaktu se svěřenými zákazníky
-    jednání se zákazníky a hledání nových obchodních příležitostí
-    obchodování s elektrotechnickými produkty
-    spolupráce s centrální společností
-    řešení obchodní agendy a nutné administrativy
-    terénní činnost v rámci svěřeného regionu
POŽADAVKY:
-    SŠ/VŠ elektrotechnického směru
-    zkušenosti na totožné či obdobné pozici nutností
-    praxe v oblasti obchodu s elektrotechnickými produkty podmínkou
-    ŘP sk. B, ochota cestovat v regionu Střední Čechy, případně celá ČR
-    znalost AJ (manuály v AJ)
-    znalost MS Office
NABÍZÍME:
-    zázemí stabilní zahraniční společnosti
-    25 dní dovolené
-    13. plat
-    náborový příspěvek
-    stravování ve firemní kantýně/stravenky
-    jednosměnný provoz, práce v terénu – střední/severní Čechy
KONTAKT: kristyna.typovska@adecco.com, tel: 721 260 396

Přihlásit adecco/job.cancel

Referenční číslo AD a0W4I00000QY6hDUAT